Співбесіда З Javascript  300+ Запитань Для Junior, Middle, Senior

Це приносить користь не тільки студенту, але і ментору тим, що завжди повторюєш якісь теми або бачиш нові підходи. Досвід роботи Front End розробником більше four років. Маю величезний досвід роботи з Angular 4.

зо робить middle nest.js розробник

Фронтенд і бекенд — це як сцена та залаштунки сайту чи вебдодатку. Фронтендери розробляють інтерфейси, враховуючи досвід користувача (UX), а бекенд-розробники — створюють внутрішню сторону («внутряк») сервісу, що працює без участі користувача. Пройшов курс Front-end і хотів би поділитися своїми враженнями.

Курси Фронтенд Онлайн

Як працює прототипне наслідування в JS? Як знайти роботу розробнику, якщо ви новачок? Перш за все, шукайте програми стажування або вакансії для Trainee, щоб отримати перший реальний досвід та повчитися в досвідчених розробників. Приблизно 70% компаній час від часу пропонують роботу для стажистів — наприклад, можна відстежувати пропозиції на кар’єрних сайтах напряму або шукати на job boards. Зараз важко знайти людину, яка пише код на «чистому» JavaScript.

зо робить middle nest.js розробник

24.Розкажіть, як би ви робили такі фічі. Опишіть архітектуру фічі в застосунку. Ще один ефективний спосіб навчитися фронтенду — допомагати Open Source проєктам на Github. Оскільки сучасний фронтенд — це безліч сторонніх бібліотек, які потрібно розвивати та підтримувати, у розділі цих бібліотек на Github часто просять про допомогу. За посиланням ви знайдете список issues в популярних репозиторіях для новачків.

Крок 1: Складіть План Вивчення Фронтенду

Антон Худяков рекомендує починати саме з React. Він найближчий до звичайного JavaScript і найпростіший у вивченні. Також для початківців доступна велика база рішень. Angular найскладніший Middle Nest.js Розробник вакансії з цієї трійки, тому що вимагає знання Typescript та RxJS. До нього краще переходити після вивчення React та/або Vue. INTERTOOL — це український бізнес, створений з турботою до людей.

Основним моїм стеком є Angular, працюю з HTML та CSS, JavaScript та TypeScript. В роботі активно використовую RxJS, NgRX та NgXS. Вірю, що один з найкращих способів навчитись чомусь – це навчити цьому когось іншого. Тому залюбки ділюся досвідом і допомагаю в навчанні.

Ви Успішно Зберегли Пошук

Також я є автором блоку React, де я помістив всі набуті знання і досвід, які я та мої колеги здобули за останні роки. Frontend інженер з досвідом на різних проектах з використанням Javascript, Typescript, React, Redux. Завжди відкритий для освоєння чогось нового, а також готовий поділитися своїми знаннями та досвідом для того, щоб дати буст у кар’єрі молодих фахівців. Пишу код, за який не соромно (не завжди) з 2016 року. За цей час приймав активну участь в розробці стартапів та різноманітних комерційних проектів.

  • 26.Опишіть основні принципи роботи «збирача сміття» у JS-рушіях (engines).27.Опишіть призначення і принципи роботи з колекціями WeakMap і WeakSet?
  • Також був викладачем та ментором на курсі React в IT-школі «Лектрум», де навчав групи до 30 студентів і проводив індивідуальне менторство та code review.
  • Дивно, бо словники стають повільними при збільшенні розміру.
  • 32.Що таке SQL Injections і як їх уникнути?

Моя найбільша пристрасть це навчати людей та бути наставником для них. Наша компанія — це не про те, щоб перепробувати всі новинки в технологіях asap. Наприклад, вийшла нова версія Next JS і ви вирішуєте спробувати серверні компоненти.

Я думаю, тут все залежить від версії мови. ES5 і справді простий і інтуїтивно зрозумілий. Будьте першим, хто оцінить цю публікацію. Чекаємо на Ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати. В результаті зверстаєте макет для майбутнього веб-додатку. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Вважаю що знаннями потрібно ділитися, а оскільки у мене був ментор в розробці – вважаю своїм обов’язком навчати інших. Навчу верстати і як писати код на jQuery, але сам в даний момент пишу на React, Redux. Вважаю одною з найважливіших якостей сучасного розробника – вміти гуглити, намагатися самому знайти відповіді і рішення деяких проблем. Почав шлях в ІТ сферу в 2017-му році і з того часу розвиваюсь в ній семимильними кроками. Доводилось працювати на різних проектах, від невеликих фріланс замовлень до позиції Lead Frontend Developer в великому українському аутсорсі. Наразі працюю в українській продуктовій компанії на позиції Senior Frontend Engineer.

Спеціалізуюсь на Angular, хоча також можу працювати з React та Vue. Чудово знаю CSS та вмію робити UI/UX. Я Software Engineer з великим досвідом роботи з JS-фреймворками, такими як Angular, Vue та React. Мій професійний шлях розпочався з вивчення Java, що дало мені змогу набути досвіду роботи з базами даних і створенням архітектури проєктів.

Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center. На даний час Senior Front End developer в PKO Bank Polski. Останнім часом все більше працюю як full-stack developer.

Що більше деталей та цифр ви використовуватимете, то краще. На мій погляд цей список не відображає реальних потреб ринку. Наприклад, у ньому немає питань щодо TypeScript або Cloud.

зо робить middle nest.js розробник

35.В чому переваги і недоліки NPM проти Yarn/PNPM? 36.Які методи Promise API ви знаєте? 37.Наведіть структуру HTTP request/response.38.Що таке new Set() і new Map()? 39.Що таке логічний оператор && та || і чим відрізняються ці оператори від логічного оператора «??

Мені також дуже сподобалися добре підібрані завдання. Вони досить складні, але не настільки, щоб повністю https://wizardsdev.com/ згасити моє бажання продовжувати навчання. Водночас вони дають змогу досить глибоко вивчити кожну тему.

Для всіх завдань курсу, які передбачають наявність дизайнів, ми надаємо їх у Figma, де вони чітко опрацьовані талановитим дизайнером. Тож у вас не виникне запитань щодо того, який вигляд має бути у виконаного завдання. Для того, щоб знати, як розвиваються інструменти, з якими ви працюєте, які новинки з’являються, важливо стежити за офіційними блогами бібліотек/фреймворків. Наприклад, у React.js є блог у Twitter. Frontend Developer має володіти англійською на рівні не нижче B1 (Intermediate). Це потрібно для роботи з кодом, читання документації та професійних ресурсів.


Publicado

en

por

Etiquetas:

Comentarios

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.